BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

‘Vitaminų” atidarymo renginys

 REIKIA VITAMINŲ?


 


Ar jau žinai, ka veiksi šį penktadienį, rugpjūčio 29 dieną…m?
 Jei dar ne, tai esi kviečiamas į jaunimo demokratiškumo projekto “Vitaminai” atidarymą Lentvaryje prie Jaunimo Centro ir jame (Klevų al. 22 )
 Vieta padės rasti: http://www.maps.lt/map/query.aspx?action=showobject&objID=simple%24×227e13af2a6e833cProgramoje:16:00-19:00 Gyvoji biblioteka - metodas stereotipų griovimui. Tai novatoriškas būdas griauti stereotipams, jo principas labai paprastas - susitinku su išankstinėmis nuostatomis ir stereotipais, kuriuos turiu. Tarp paprastos bibliotekos yra vienas skirtumas - Knygos Gyvojoje bibliotekoje  yra ŽMONĖS, o skaitymas - POKALBIS. Gyvoji biblioteka suteikia galimybę susitikti ir pasišnekėti su žmonėmis, apie kuriuos yra sukurta daug streotipų, kurie dažnai patiria diskriminaciją ir atskirtį ir pan.


17:00-18:00  Savigynos pamoka, tai vieta ir laikas, kur galėsite išmokti apsisaugoti nuo tų, kurie nepagrįstai nori pažeisti jūsų interesus, taip pat čia bus proga susipažinti, jog karatė ne kokių “mušeikų” užsiėmimas, bet per ilgą savo gyvavimo istorija susifomavęs gyvenimo būdas, atskira filosofija.


18:00-19:00  Gibso kaukių gamyba - kiekvienas iš Jūsų šiame užsiėmime turės progą įvaldyti vieną iš kaukių gamybos technikų.


19:00-20:00  Atvira diskusija “Ar verta ginti kažkokius interesus?”. Šiai diskusijai palengvinti ir įtraukti kuo daugiau dalyvių bus naudojami neformalaus ugdymo metodai “TAIP/NE”  ir “Tylos grindys”.


20:00-21:00 “Freak on floor” koncertas. Muzikinio projekto “Euro-Rock” nugalėtojai, “Be2gether” lietingojo penktadienio staigmena pavadinta grupė savo pasirodymus apibūdina kaip alternatyvų “tūsą”. (Jų galite pasklausyti: http://muzika.frype.lt/music/musician.php?mid=36991 )


21:00-21:30   Trumpametražio filmo “Interesų mozaika” premjera, šiame filme savo mintimis apie interesų atstovavimą dalinasi visuomenei gerai žinomi ir mažiau žinomi žmonės.


21:30-21:45  Projekto “Vitaminai” kūrybinis pristatymas, apie priešistorę, dabartį, ateitį ir Tavo galimybes prisijungti.


22:00-24:00  DJ Tonny & Endie (u9) jus panardins į tech-house muzikos sūkurius.


O taip pat JŪSŲ laukia:
       Naujoji jaunojo menininko Jurgio Bernatonio darbų paroda. Šį kart šio gabaus abituriento parodoje dominuoja raižyniai, neseniai jo įvaldyta techinka.


   Interesų dėžutė. Pagalvok apie savo kiemo, gatvės, mieste esančią ir tavęs netenkinančią padėtį (problemą). Išsakyk savo interesus ant popieriaus lapo ir įmesk į “interesų dėžę”, kuri keliaus iš rankų į rankas renginio metu. Tai ne politinė rinkimų kampanija, tai jaunų žmonių idėja, kuri gali padėti atpažinti, o vėliau, galbūt, ir apginti mūsų bendruomenės interesus.


   Sveikuolių kampas - tai vieta, kurioje kiekvienas renginio dalyvis galės atgauti energiją pasilepindami įvairiais vitaminų kupinais produktais. Norintys galės išsispausti sulčių, pasidaryti žolelių arbatų ir daug kitų sveikų dalykėlių.
 
Apie projektą daugiau skaitykite: http://vitamins.krc.lt/

Rodyk draugams